Sportovně zábavné odpoledne HŽP 2013 - 8. ročník

Vložil Mgr. Romana Fornusková (romana.fornuskova) dne 19.06.2013
Aktuality >>

Na pátek 14. 6. 2013 připravily Hanácké železárny a pérovny další ročník Sportovně zábavného odpoledne pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Již tradičně se mohli účastníci utkat v disciplínách, jako byl plážový volejbal, nohejbal, pétanque, ale i ve specifických disciplínách, které jsou vlastní společnosti – hod šroubovou pružinou a přenášení pružin.


Letošní překvapení bylo určeno nejenom všem milovníkům koní, ale i těm, kteří neměli zatím možnost „podívat se na svět ze hřbetu koně“. Věříme, že toto překvapení udělalo radost nejenom dětem, ale i dospělým, kteří se mohli svézt na čtyřech konících.


V průběhu odpoledne byla připravena pro děti: „Dětská pouť“ na které získávaly po splnění úkolu „penízky“, které mohly proměnit za zajímavé ceny. Navíc měly letos děti možnost vyhrát vstupenky do Aquaparku v Olomouci. Zároveň bylo pro děti připraveno další překvapení – malování na obličej.


Závěrem si rodiny poměřily svoje síly v rodinné přetahované.


Pro všechny bylo připraveno občerstvení, veškeré soutěže byly nakonec vyhodnoceny a vítězové obdarováni zajímavými cenami.

Věříme, že se všichni účastníci bavili a doufáme, že se na dalším ročníku této akce sejdeme ve stejně hojném počtu.

 

Poslední změna: 19.06.2013 v 19:15

Zpět