SPORTOVNĚ ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE HŽP 2012 - již 7. ročník

Vložil () dne 20.06.2012
Aktuality >>

Již 7. rok připravily Hanácké železárny a pérovny, a.s. pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky Sportovně zábavné odpoledne, jehož vrcholem byla ukázka letové produkce dravců s imitací lovu. Naši zaměstnanci a jejich rodiny tak kromě ukázky více jak 20ti druhů dravců a sov měli možnost vidět Orla bělohlavého v letu nebo si pohladit největší sovu Výra velkého.

 

Během odpoledne byla připravena pro děti: „Dětská pouť“ na které získávaly po splnění úkolu „penízky“ které mohly proměnit za zajímavé ceny.

Již tradičně se mezi soutěžemi dospělých objevily disciplíny „hod šroubovou pružinou“ a „přenášení šroubových pružin“. Někteří si zahráli nohejbal, jiní se rozhodli pro plážový volejbal. Nejenom muži soutěžili v hodu pružinou, ale i ženy se zapojily do této disciplíny, mimo to si porovnaly svoji obratnost ve hře Pétanque.

 Závěrem si rodiny poměřily svoje síly v rodinné přetahované.Pro všechny bylo připraveno občerstvení a veškeré soutěže byly nakonec vyhodnoceny a vítězové obdarováni zajímavými cenami.

Věříme, že se všichni účastníci bavili a těšíme se, že se i příště sejdeme v hojném počtu na dalším ročníku této akce.

Poslední změna: 20.06.2012 v 21:51

Zpět