NEJVYŠŠÍ MĚSÍČNÍ TRŽBY V HISTORII HŽP

Naše společnost dosáhla v měsíci červnu 2017 a za první pololetí letošního roku několika rekordů.

Číst příspěvek
RODINNÝ DEN 2017

Dne 16.6.2017 se uskutečnil tradiční "Rodinný den HŽP" pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Číst příspěvek
Zaměstnanec roku 2016

Na galavečeru Královna Ocel se již tradičně oceňovali nejlepší zaměstnanci Třineckých železáren – Moravia Steel a dceřiných společností.

Číst příspěvek
HŽP získala výrok auditora
HŽP získala výrok auditora. naším auditorem je společnost Deloitte. Číst příspěvek
Exkurze studentů oboru elektrotechnika

Je nám velkým potěšením napsat o exkurzi, která se u nás uskutečnila v pondělí 13.3.2017, ve spolupráci se SOŠ průmyslová a SOU strojírenská Prostějov. Od HŽP dostali studenti možnost nahlédnout pod pokličku výroby pružin, a to přímo za plného provozu.  

Číst příspěvek
Způsobilost HŽP a.s. jako dodavatele pro Německé dráhy (DB) dosahuje stupeň plnění Q1
Kvalitativní úroveň způsobilosti dodávek určených pro Německé dráhy (Deutsche Bahn AG) byla v závěru roku 2016 ohodnocena stupněm plnění Q1. Číst příspěvek
Vážení zákazníci, zaměstnanci a přátelé,

dovolte mi opět i letos popřát Vám mnoho zdraví, sil a úspěchů v roce 2017. 

Číst příspěvek
Zabíjačka v HŽP již podruhé

Přesto, že většina zaměstnanců měla poslední sobotu před vánočními svátky volno, sešli jsme se v areálu HŽP při příležitosti již druhého ročníku vánoční zabíjačky.

Číst příspěvek
Mikuláš v HŽP

Ve čtvrtek 1.12.2016 zaplnily jídelnu společnosti HŽP děti a vnoučata našich zaměstnanců, aby společně přivítaly Mikuláše s anděly a čerty na již třetím ročníku Mikulášské besídky.

Číst příspěvek
Že by nová tradice?

I když v pátek 11. 11. 2016 nepřijel Svatý Martin na bílém koni připravilo vedení společnosti pro své zaměstnance velmi příjemné odpoledne.

Číst příspěvek
Etický kodex zaměstnanců HŽP a.s.

Dne 1.11.2016 byl přijat představenstvem společnosti Etický kodex zaměstnanců HŽP, který upravuje chování a přístup zaměstnanců společnosti v oblastech: etického chování a firemní kultury, bezpečnosti a ochrany zdraví, vztahu k obchodním partnerům a třetím subjektům, zacházení s informacemi a ochrana životního prostředí.

Číst příspěvek
Návštěvníci letošní Burzy práce a vzdělání montovali naše parabolické pružiny

Tisíce návštěvníků, stovky žáků základních škol a desítky firem, tohle byla letošní Burza práce a vzdělání v Olomouckém kraji, kde se prezentovala i naše společnost HŽP a.s. Letos poprvé jsme se ukázali kromě Olomouce také v dalších krajských městech - Prostějově a Přerově.

Číst příspěvek
Poděkování za návštěvu stánku HŽP a.s. na veletrhu InnoTrans 2016

Všem návštěvníkům, partnerům a potencionálním zákazníkům chceme poděkovat za návštěvu našeho stánku společnosti HŽP a.s. u příležitosti mezinárodního veletrhu InnoTrans 2016 v Berlíně.

Číst příspěvek
Sbírka pro Emičku

Během oslav 65 let života pružin v naší společnosti, měli všichni návštěvníci možnost finančně přispět na podporu léčby nemocné Emičky.

Číst příspěvek
SLAVILI JSME 65 LET VÝROBY PRUŽIN

V sobotu 3. 9. 2016 jsme v areálu naší firmy oslavili společně se zaměstnanci, pozvanými hosty a širokou prostějovskou veřejností 65 let výroby pružin.

Číst příspěvek
Odhalení sochy

Ve středu 17. 8. 2016 se sešla početná skupina zaměstnanců HŽP k odhalení našeho nového maskota – sochy.

Číst příspěvek
Získání kvalifikace pro dodávky parabolických a listových pružin pro DB – HPQ Certifikát

HŽP a.s. získaly certifikát HPQ potvrzující kvalitativní způsobilost výroby parabolických a listových pružin pro německé dráhy – Deutsche Bahn AG (DB) s platností do června roku 2019.

Číst příspěvek
RODINNÝ DEN HŽP

V pátek 17. 6. 2016 se sportovní areál Reálného gymnázia a základní školy města Prostějova proměnil v dějiště Rodinného dne HŽP.

Číst příspěvek
InnoTrans 2016

HŽP a.s. se již tradičně představí ve dnech 20.–23. 9. 2016 v Berlíně na největším světovém veletrhu kolejové techniky InnoTrans 2016.

Číst příspěvek
Motivační workshop s Marianem Jelínkem

Ve středu 8. 6. 2016 do naší společnosti zavítal hokejový trenér Marian Jelínek.

Číst příspěvek
Jaro ve znamení exkurzí pro studenty

Jak lépe využít volnější dny v období maturit než exkurzemi ve firmách.

Číst příspěvek
HŽP – Zaměstnavatel regionu 2016 - DRUZÍ V KRAJI, PRVNÍ V REGIONU

Ve čtvrtek 26.5.2016 se v olomoucké Pevnosti poznání konalo slavnostní vyhlášení výsledků prestižní soutěže Sodexo Zaměstnavatel regionu pro Moravu 2016.

Číst příspěvek
Galavečer Královna Ocel

V pátek 29. 4. 2016 vystřídali třinecké hokejisty na ledové ploše WERK ARENY zaměstnanci ze skupiny Třineckých železáren – Moravia Steel a dceřiných společností

Číst příspěvek
Tréninkové centrum - vzdělávej si sám aneb jdeme v Baťových šlépějích

Že baťovské poučky neztrácí platnost, potvrzuje jeden z mnoha odkazů "Chceme-li mít schopné spolupracovníky, musíme si je vychovat/vzdělat sami".

Číst příspěvek
Certifikace EN 15085

Platnost certifikátu dle EN 15085 při svařování potvrzena nezávislým dozorovým auditem bez neshod.

Číst příspěvek
PF 2016

Vážení zákazníci, zaměstnanci a přátelé,

dovolte mi opět i letos popřát Vám mnoho zdraví, sil a úspěchů v roce 2016. Pevně věřím, že tento rok bude pro všechny minimálně stejně tak úspěšný jako ten loňský.

Ing.  Petr Vaněk, MBA
předseda představenstva  a.s.

 

Zabíjačka v HŽP

V letošním roce jsme opustili tradici posledních let, kdy se vánoční večírek pro zaměstnance konal na bowlingu. Sobota 19. 12. 2015 se nesla v duchu domácí zabíjačky.

Číst příspěvek
DEN ZDRAVÍ V HŽP

 Dne 9.12.2015 měli zaměstnanci HŽP jedinečnou příležitost navštívit přímo v areálu společnosti lékaře z Nemocnice Prostějov.

Číst příspěvek
Mikulášská besídka v HŽP

Ve čtvrtek 3. 12. 2015 se jídelna HŽP proměnila v Mikulášskou dílnu. Krásná vánoční výzdoba, zvuk koled a vůně cukroví vítala již od vchodu všechny příchozí. A že jich letos nebylo málo.

Číst příspěvek
Hanácké železárny a pérovny, a. s. mění obchodní název

 Dceřiná společnost Třineckých železáren – Hanácké železárny a pérovny v Prostějově se od 1. listopadu mění na HŽP a.s. Ostatní údaje společnosti (sídlo, IČ, DIČ, bankovní spojení) zůstávají beze změny.

Číst příspěvek
Burza práce a vzdělání v Olomouci

Dne 20. 10. 2015 se konal druhý ročník Burzy práce a vzdělání, jenž byl zacílen na žáky ZŠ, čerstvé absolventy škol a širokou veřejnost.

Číst příspěvek
Platnost certifikace IRIS

Plnění požadavků mezinárodního standardu IRIS potvrzeno. Společnost Hanácké železárny a pérovny deklaruje shodu s přísnými kvalitativními kritérii železničního průmyslu již 4 roky.

Číst příspěvek
Střecha podruhé

Doba letní celozávodní dovolené byla letos již tradičně dobou volna a odpočinku pro většinu zaměstnanců společnosti HŽP. Pro zaměstnance z řad investic, údržby a správy majetku to byla naopak doba ve které provádí práce, které není možné za provozu provádět. Letos byla největší akcí 2. etapa opravy střechy výrobní haly z celkem plánovaných 5ti.

Číst příspěvek
Rodinný den HŽP - letos poprvé

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce jsme připravili pro rodiny našich zaměstnanců příjemné odpoledne, kde si mohly přijít na své nejenom děti, ale také jejich rodiče.

Číst příspěvek
HŽP jako jeden ze tří významných zaměstnavatelů na setkání se studenty

Dne 21. května 2015 se v Prostějově uskutečnilo komunitní setkání studentů středních škol s významnými zaměstnavateli regionu. Setkání se realizovalo v rámci projektu "Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Olomouckém kraji", jehož realizátorem je Olomoucký kraj.

Číst příspěvek
Byli jsme tam také – na veletrhu pracovních příležitostí v Ostravě!

Dne 10.3.2015 se uskutečnil již 8. ročník největšího veletrhu pracovních příležitostí v Moravskoslezském kraji Kariéra PLUS. Setkání se studenty jsme si nenechali ujít.

Číst příspěvek
Dodržujeme licenční politiku SW produktů Microsoft.
Číst příspěvek
V roce 2015 s novým robotem

Vánoční celozávodní odstávka na přelomu roku 2014 a 2015 byla pro Hanácké železárny a pérovny, a.s. ve znamení instalace nové dohřívací pece a robota, který bude zajišťovat přesnou manipulaci s navinutými šroubovými pružinami z této pece do stávající kalící lázně.

Číst příspěvek
PF 2015

Vážení zákazníci, zaměstnanci a přátelé.

Dovolte mi opět i letos popřát vám klidné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a mnoho zdraví, sil a úspěchů v roce 2015.
Ing. Petr Vaněk, MBA
předseda představenstva a. s.
Představili jsme se na Burze práce a vzdělání
Dne 15. 12. 2014 se konala v Regionálním centru Olomouc Burza práce a vzdělání, na jejíž organizaci participovali Svaz průmyslu a dopravy ČR, Krajská hospodářská komora Olomouckého kraje a Úřad práce ČR - krajská pobočka v Olomouci. Číst příspěvek
Mikuláš poprvé zavítal i do bran Hanáckých železáren a péroven, a.s
Příchod Mikuláše měl letos v HŽP premiéru a dětem našich zaměstnanců připravil příjemné odpoledne plné společné zábavy. Číst příspěvek
Tramvaje v Dubaji s pružinami z HŽP

První tramvajová linka byla oficiálně spuštěna do provozu 11.listopadu 2014. Jedná se o první trasu dlouhou 10,6 km s 11 zastávkami.

Číst příspěvek
Re-certifikace IRIS

Po třech letech potvrzena platnost certifikátu  dle požadavků IRIS pro Hanácké železárny a pérovny, a.s. na další období.

Číst příspěvek
Veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2014

Dne 2.10.2014 se konal veletrh pracovních příležitostí JobFair MSV 2014, který byl pořádán současně s mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně.

Číst příspěvek
INNOTRANS 2014

Dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě expozice společnosti Hanácké železárny a pérovny na mezinárodním veletrhu INNOTRANS 2014. Veletrh se koná v Berlíně od 23.-26. září. Najdete nás v hale 9, stánek 406. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sportovně zábavné odpoledne po myslivecku - 9. ročník

Na pátek 11. 7. 2014 připravily Hanácké železárny a pérovny, a. s. další ročník Sportovně zábavného odpoledne pro zaměstnance. Akce se nesla v duchu „od nás pro vás“ - jak organizace, tak účinkující byli všichni zaměstnanci HŽP.

Číst příspěvek
HŽP jako „Atraktivní zaměstnavatel“

Exkurze pro studenty SPŠ strojnické v Olomouci.

Číst příspěvek
Přímé kalení šroubových pružin, navíjených za tepla

Hutnické listy, odborný časopis pro metalurgii a materiálové inženýrství, publikoval v letošním druhém čísle odborný článek s názvem Přímé kalení šroubových pružin, navíjených za tepla.

Číst příspěvek
Technology Day v sídle našeho zákazníka DAF Trucks v Eindhovenu, za účasti Hanáckých železáren a péroven, a.s.

Dne 23. dubna 2014 se ve výrobním závodě společnosti DAF Trucks v Eindhovenu, uskutečnil „Technology Day“. Přípravu a celou organizaci zajistily Hanácké železárny a pérovny, a.s.

Číst příspěvek
Potvrzení platnosti certifikátů

Audit společnosti Bureau Veritas Czech Republic, spol. s r.o. potvrdil platnost certifikátu ISO 14001 a OHSAS 18001 bez neshod.

Číst příspěvek
Meřící přístroj vyvinutý s VUT Brno byl k vidění na výstavě AMPER 2014

Na výstavě AMPER 2014 v Brně bylo možné vidět unikátní přístroj pro měření tvarových parametrů pružin.

První prototyp přístroje byl vyvinut na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT Brno.

Číst příspěvek
Účetní závěrka 2013 - audit DELOITTE

Hanácké železárny a pérovny, a.s. uzavřely rok 2013 z kladným výsledkem hospodaření. Účetní závěrka za uplynulý rok 2013 byla ve dnech od 3.2.2014 do 14.2.2014 podrobena auditu, který potvrdil její správnost. Od roku 2008 provádí audit účetní závěrky auditorská společnost Deloitte, která vždy velmi důkladně zkoumá provádění správných účetních postupů a metod a kontroluje, zda účetní výkazy uvedené v účetní závěrce věrně a poctivě zobrazují skutečnou realitu a dění ve společnosti. Nyní čekáme na vyhotovení zprávy auditora obsahující výrok "bez výhrad".

Petr Osladil
hlavní účetní

 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok
Vážení zákazníci, zaměstnanci a přátelé. Dovolte mi, abych vám popřál klidné a ničím nerušené prožití vánočních svátku v kruhu svých nejbližších a mnoho sil a úspěchů do nového roku 2014.
Ing. Petr Vaněk
předseda představenstva a. s.
ROZHODNUTÍ JEDINÉHO AKCIONÁŘE
Číst příspěvek
Dokončili jsme opravu první části střechy výrobní haly

Hanácké železárny a pérovny úspěšně ukončili opravu první části střechy výrobní haly. Ta sloužila s drobnými opravami svému účelu od roku 1954.

Číst příspěvek
Společně jsme zdolali Lysou horu

Hanácké železárny a pérovny, a.s. využily posledních slunečných dnů a připravily pro své zaměstnance společnou akci – „výstup na Lysou horu“.

Číst příspěvek
Zúčastnili jsme se Veletrhu pracovních příležitostí v Brně

Dne 10. 10. 2013 se Hanácké železárny a pérovny, a.s. zúčastnily veletrhu pracovních příležitostí JobFair MSV 2013, který byl pořádán současně s mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně.

Číst příspěvek
Talent Management na cestách
Číst příspěvek
Obhájili jsme standard Investors in People

Ve dnech 15. a 16. 7. se uskutečnil recertifikační audit standardu IIP, který jsme poprvé získali v roce 2010. V letošním roce se nám jej podařilo po třech letech obhájit.

Číst příspěvek
Certifikace OHSAS

V červnu 2013 naše společnosti získala certifikát systému managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) dle normy ČSN OHSAS 18001:2008.

Číst příspěvek
Sportovně zábavné odpoledne HŽP 2013 - 8. ročník

Na pátek 14. 6. 2013 připravily Hanácké železárny a pérovny další ročník Sportovně zábavného odpoledne pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Číst příspěvek
Certifikace managementu ochrany ŽP dle ISO 14001:2004

Na základě dohledové prověrky potvrzena platnost certifikátu podle mezinárodního standardu ISO 14001:2004

Číst příspěvek
První pružina z Hanáckých železáren a péroven namontována na tahač DAF XF

Dne 20. března 2013 byla ve výrobním závodě společnosti DAF Trucks v Eindhovenu, použita pro osazení zadní nápravy nákladního vozu XF, první listová pružina vyrobena a dodána společností  Hanácké železárny a pérovny, a.s..

Číst příspěvek
3000 dodávek do SCANIA

  Dne 27.02.2013 jsme posílali 3000. dodávku do Scanie, dodáváme od prosince 2005 a stále držíme 100%-tní spolehlivost v dodávkách a velmi dobrou kvalitu.
Naložili jsme téměř 2 500 kamionů,
zabalili cca 27 000 palet a
vyrobili asi 395 000 kusů pružin!
Celkem jsme dodali do Scanie od roku 2005 po dnešek pružiny v hodnotě 1.45 miliardy Kč

POMOC POTŘEBNÝM
Číst příspěvek
Zahájili jsme výrobu šroubových pružin na modernizované lince navíjení a tepelného zpracování

 V pondělí 28. ledna 2013 jsme po měsíční odstávce zahájili výrobu na modernizované lince navíjení a tepelného zpracování šroubových pružin.

Číst příspěvek
" I šaty dělají člověka"
Číst příspěvek
Spolupracujeme s VUT Brno

 

Po několika měsících se týmu pana doc. Ing. Petra Beneše Ph.D z Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT Brno podařilo vyvinout měřicí přístroj pro měření důležité charakteristiky vyráběných pružin.
Číst příspěvek
Tvar šroubových pružin optimalizují v Hanáckých železárnách a pérovnách a.s. nejmodernější počítače
V červenci letošního roku modernizovaly Hanácké železárny a pérovny, a. s. vlastní výzkumně-vývojové kapacity v oblasti návrhu a optimalizace konstrukce pružin. V rámci modernizace byla zakoupena nová počítačová stanice, osazena výkonným HW, schopným v krátkém čase provést složité výpočty v oblastech geometrických a materiálových nelinearit.
Číst příspěvek
Výrobková certifikace pro Rusko

Výrobková certifikace pro Rusko.

Federální agentura pro železniční dopravu Ruské federace vydala certifikát pro dva typy šroubových pružin. Vydání certifikátu předcházelo ověření procesu výroby a splnění náročných požadavků (na proces a životnost pružin) v souladu se standardy GOST.

Po dobu platnosti - do srpna 2012 - můžeme dodávat certifikované pružiny na trh Ruska.

PROJEKT ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ III.

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost

Projekt Rozvoj lidských zdrojů a vzdělávání zaměstnanců společnosti Hanácké železárny a pérovny, a.s.

Číst příspěvek
PRVNÍ DODÁVKA DO INDIE

PRVNÍ DODÁVKA DO INDIE

V týdnu 42 proběhne historicky první dodávka šroubových pružin do Indie.

Číst příspěvek
VELETRH INNOTRANS

HŽP se účastnily veletrhu INNOTRANS v Berlíně.

Číst příspěvek
Spolupracujeme se SOŠ průmyslovou a SOU strojírenským Prostějov

Naše společnost je dlouhodobě nakloněna organizaci exkurzí pro studenty technických škol, kteří by si rádi doplnili svoje školní znalosti a podívali se na výrobu v prostorách naší společnosti.
V této věci spolupracujeme také se SOŠ průmyslovou a SOU strojírenským Prostějov.

Číst příspěvek
ZÍSKALI JSME TŘETÍHO OEM ZÁKAZNÍKA – DAF

Téměř čtyři roky úsilí, snahy a dřiny přineslo své ovoce. Společnosti Hanácké železárny a pérovny, a.s. se podařilo získat nového zákazníka z oblasti výrobců trucků.

Číst příspěvek
Implementovali jsme ERP systém SAP

Po půlroční přípravě zavedla společnost Hanácké železárny a pérovny, a.s. do rutinního provozu informační systém SAP. Do provozu jsou zavedeny moduly SD – Prodej, MM – Řízení materiálových toků, HR – Lidské zdroje, FI – Finanční účetnictví a AM – Evidence majetku.

Číst příspěvek
projekt RENAISSANCE - pomoc potřebným
Číst příspěvek
Zavádíme OHSAS

Společnost HZP si jako jeden ze strategických cílů na roky 2012-2013 stanovila zavedení systému BOZP podle standardu ČSN ISO 18001:2007. Důvodem je neustálé zlepšování firemní kultury v oblasti BOZP a naplňování firemních hodnot "Vždy bezpečně" a "Stavíme na lidech".

Číst příspěvek
SPORTOVNĚ ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE HŽP 2012 - již 7. ročník

Již 7. rok připravily Hanácké železárny a pérovny, a.s. pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky Sportovně zábavné odpoledne, jehož vrcholem byla ukázka letové produkce dravců s imitací lovu.

Číst příspěvek
Výrobu šroubových pružin řídí počítače

V závěru května roku 2012 uvedly Hanácké železárny a pérovny, a.s., největší tuzemský výrobce za tepla tvářených šroubových pružin, do provozu novou linku navíjení šroubových pružin.

Číst příspěvek
Již devátý rok s kladným hospodářským výsledkem

 Již dlouhých devět let vykazuje společnost Hanácké železárny a pérovny, a. s. zisk. Po velmi, pro společnost, složitých letech 2001 a 2002 vykazujeme kladný hospodářský výsledek a ne vždy to bylo jednoduché. V závěru roku 2008 a celý rok 2009 na společnost výrazně dopadla světová hospodářská krize a obrat společnosti šel výrazně dolů, přesto jsme byli schopni vytvořit zisk, což neplatilo u většiny našich konkurentů. Toto období nás poučilo, že je nutné co nejvíce diverzifikovat své zákaznické portfolio a být maximálně „lean“.

Číst příspěvek
Nové certifikáty kvality

Snahou společnosti je poskytnou zákazníkům záruku i pomocí certifikátů vystavených nezávislými a uznávanými společnostmi.

Číst příspěvek
PROJEKT ROZVOJ LIDSKÝCH ZDROJŮ A VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ II.

Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost

Číst příspěvek
Finanční dar handicapovaným dětem v Prostějově

    

Číst příspěvek
Společné cvičení nácviku likvidace požáru.

Dne 3.5.2011 probehlo společné cvičení ve spolupráci s HZS Olomouckého kraje.

Číst příspěvek
V Hanáckých železárnách a pérovnách vrcholí modernizace výroby parabolických pružin

Dnem 3. ledna 2011 zahájily Hanácké železárny a pérovny, a.s., člen skupiny Moravia Steel, a. s., sériovou výrobu na nové automatické lince válcování parabol. Spuštění výroby předcházelo důsledné testování vlastní linky a odzkoušení kvality výsledných pružin včetně zátěžových testů.

Číst příspěvek
HŽP získaly cenu odborné poroty HREA

HŽP se zapojily do prestižní celorepublikové soutěže o nejlepší personální projekt roku 2010...

Číst příspěvek
HŽP spolupracuje na tvorbě vzdělávacího programu

HŽP začaly s agenturou MenSeek spolupracovat na tvorbě nového vzdělávacího programu s názvem Personální marketing v praxi – využití marketingových nástrojů v oblasti řízení lidských zdrojů...

Číst příspěvek
Exkurze studentů v HŽP

V HŽP proběhla další exkurze studentů...

Číst příspěvek
Spolupráce HŽP a školy
Číst příspěvek
Projekt Rozvoj lidských zdrojů a vzdělávání zaměstnanců
Číst příspěvek
HŽP exportér roku 2010

Hanácké železárny a pérovny, a. s. získaly cenu ACRI jako exportér roku 2010.

Číst příspěvek
Získali jsme dotaci na vzdělávání

Dne 15.6.2010 nám byla přidělena finanční podpora z MPSV na projekt Rozvoj lidských zdrojů a vzdělávání zaměstnanců ve výši 4,7 mil Kč.

Navyšujeme stav zaměstnanců

V důsledku růstu objemu nových zakázek realizujeme náborové aktivity a obsazujeme 50 volných pracovních míst na pozice výrobních a odborných operátorů.

Získali jsme Osvědčení Investors in People

HŽP patří mezi 39 společností v České republice, které jsou držiteli Osvědčení Investors in People. Na tomto projektu pracoval tým oddělení řízení lidských zdrojů a všichni vedoucí zaměstnanci po dobu 20-ti měsíců. HŽP si celý projekt financovaly z vlastních zdrojů s cílem být preferovaným zaměstnavatelem, zaměstnávajícím motivované, vzdělané a loajální zaměstnance. 

Číst příspěvek
HŽP PROŠLY AUDITEM PROJEKTU INVESTORS IN PEOPLE

Dne 28. a 29.6. se v Hanáckých železárnách a pérovnách uskutečnil závěrečný audit 20-ti měsíčního projektu Investors in People. Od auditora jsme obdrželi DOPORUČENÍ k získání "Osvědčení standardu Investors in People" a nyní už jen nutno čekat na definitivní potvrzení ze strany Mezinárodního centra kvality ve Velké Británii. Držte nám palce!

Číst příspěvek
V Hanáckých železárnách a pérovnách kalí roboti

Dne 24. května 2010 byla po úspěšných zkouškách prototypů pružin spuštěna výroba na nové lince tvarování a tepelného zpracování listů pružin.

Číst příspěvek
Hanácké železárny a pérovny, a.s. jsou mezi finalisty soutěže IT projekt roku 2009
Číst příspěvek